BodyFit (Gentle)
09:00 am - 09:45 am
Elham Akhoundzadeh
Yoga
10:00 am - 10:45 am
Margo K
Barre
11:00 am - 11:45 am
Elham Akhoundzadeh
Core/Stretch
12:00 pm - 12:45 pm
Nuran Manduric
CycleFit
12:00 pm - 12:45 pm
Carmen D
ONLINE TotalFit
12:00 pm - 12:30 pm
Amy Okada
TotalFit
07:15 pm - 08:00 pm
Jay Ghuman
FlowFit
07:30 pm - 08:15 pm
Innessa Chipizubova
MuscleFit
08:00 am - 08:45 am
Tariq Khawaja
Yoga
09:00 am - 09:45 am
Fiona Ellis
ONLINE Mindfulness Meditation
10:30 am - 11:00 am
Slobodan Stojanovic
Weights for Bone Health
11:00 am - 11:30 am
Neil MacMillan
FlowFit
12:00 pm - 12:45 pm
Nuran Manduric
ONLINE Weights
12:00 pm - 12:30 pm
Beverley Stephenson
ONLINE Arriba
05:00 pm - 05:30 pm
Sherry Perez
CycleFit
06:00 pm - 06:45 pm
Jason Rogge
MuscleFit
06:00 pm - 06:45 pm
Elham Akhoundzadeh
Core/Stretch
07:00 pm - 07:45 pm
Tony Farebrother
Arriba
07:15 pm - 08:00 pm
Melanie Russell
BodyFit (Gentle)
09:00 am - 09:45 am
Elham Akhoundzadeh
Core/Stretch
10:00 am - 10:45 am
Nuran Manduric
Yoga
11:00 am - 11:45 am
Margo K
ONLINE Bootcamp
12:00 pm - 12:30 pm
Christina Lentile
Bootcamp
12:00 pm - 12:45 pm
Elham Akhoundzadeh
Barre
06:00 pm - 06:45 pm
Mariella Santagata
CycleFit
06:00 pm - 06:45 pm
Carmen D
Bootcamp
06:15 pm - 07:00 pm
Jay Ghuman
Core/Stretch
07:00 pm - 07:45 pm
Jay Ghuman
Bootcamp
08:00 am - 08:45 am
Tariq Khawaja
Yoga
09:00 am - 09:45 am
Fiona Ellis
ONLINE Mindfulness Meditation
10:30 am - 11:00 am
Slobodan Stojanovic
Barre
11:00 am - 11:45 am
Elham Akhoundzadeh
MuscleFit
12:00 pm - 12:45 pm
Zoran Pandovski
ONLINE Chair Yoga
12:00 pm - 12:30 pm
Beverley Stephenson
FlowFit
01:00 pm - 01:45 pm
Nuran Manduric
ONLINE Bootcamp
05:00 pm - 05:30 pm
Justin Sutherland
CycleFit
06:00 pm - 06:45 pm
Jason Rogge
Bootcamp
06:15 pm - 07:00 pm
Bonnie S
BodyFit (Gentle)
09:00 am - 09:45 am
Nuran Manduric
Yoga
10:00 am - 10:45 am
Margo K
Weights for Bone Health
11:00 am - 11:30 am
Joan Phillips
Bootcamp
12:00 pm - 12:45 pm
Jay Ghuman
ONLINE BodyFit
12:00 pm - 12:30 pm
Kate Walker
Bootcamp
06:15 pm - 07:00 pm
Tariq Khawaja